Çözüm Ortaklarımız

Kendi hizmet alanlarında dünya lideri olan çözüm ortaklarımızın zengin tecrübeleri ile birlikte, çağdaş mühendislik ve satış sonrası çözümleri müşterilerimize sunabiliyor ve en güçlü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz.

Flowserve - Pompa, Mekanik Salmastra, Vana

Flowserve pompa, vana, mekanik salmastra, otomasyon üretiminde dünyanın en büyük tedarikçilerinden olup,  enerji, petrol,doğal gaz, kimya ve diğer endüstri alanlarında hizmet sunan, çok uluslu bir Amerikan kuruluşudur.

EthosEnergy, enerji, petrol & gaz ve diğer endüstri alanlarında gaz ve buhar türbini, generator, kompresör ve trafo gibi kritik ekipmanlara hizmet ve çözümler sunan bağımsız bir servis sağlayıcısıdır.

Emisshield Inc., Emisshield® Kaplama Sistemlerinin üreticisi ve dağıtıcısıdır. Kaplama Sistemleri, 1700°C’ye kadar geniş bir sıcaklık aralığında endüstriyel ısı uygulamaları için tasarlanmış ısıyı yeniden yayma özelliklerine sahip Yüksek Emisyonlu Seramik Malzemelerle formüle edilmiştir.

Power TK, Perkins dizel motorlarının Türkiye distribütörüdür. Power TK, dizel motorların ve dizel jeneratörlerin bakım ve onarımı için geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Voith Turbo her geçen gün milyonlarca insanın, malzemenin ve makinelerin güvenilir bir şekilde hareket etmesine katkı sağlıyor. Gelişmiş yüksek teknolojileri sayesinde varolan gücün ağır koşullar altında güvenli bir şekilde iletimini ve kontrolünü sağlıyor. Voith Turbo tahrik elemanları ve sistemleri, gücün kontrollü harekete dönüşmesi  gereken her alanda, farklı hizmetler sunan endüstri alanlarında bulunabilir.

CDB Engineering konsolide edilmiş dinamik ve bağımsız bir İtalyan şirketidir, Geniş ürün yelpazesine sahip ( buhar hattı ürünleri ) ve tasarım, üretim ve tedarik alanlarında enerji endüstrisine hizmet vermektedir.
CDB Engineering işletme yapısı petrol ve doğalgaz, petrokimya ve enerji üretimi olmak üzere üç farklı birim şeklinde çalışmaktadır.