Uzun Vadeli Hizmet Anlaşmaları

Uzun Dönem Hizmet Anlaşmaları kapsamında müşterilerimize, risk minimizasyonu, ekipman ömrüne dair performans optimizasyonu ve ekipmanın sorunsuz çalışmasını sağlayan hizmetler sunuyoruz. Bu şekilde gelişmiş verimlilik ve önemli yatırım getirisi sağlıyoruz. Müşterilermize sağladığımız temel faydalar arasında düzenli […]

Uzun Dönem Hizmet Anlaşmaları kapsamında müşterilerimize, risk minimizasyonu, ekipman ömrüne dair performans optimizasyonu ve ekipmanın sorunsuz çalışmasını sağlayan hizmetler sunuyoruz. Bu şekilde gelişmiş verimlilik ve önemli yatırım getirisi sağlıyoruz.

Müşterilermize sağladığımız temel faydalar arasında düzenli koruyucu bakım, ekipmanda artan hizmet zamanı, garanti edilmiş tepki süreleri, tercih edilen oranlar, bakım maliyetleri ve işletim uygunluğunda azalan riskler, ekipman ömrü boyunca minimize edilen giderler ve teknik destek.

Bu hizmet Döner Ekipmanlar için uygundur. ( Pompalar, Kompresörler, Türbinler, Generatorler, Güç Aktarım Ekipmanları, Hidrolik Kaplinler, Fanlar, Vanalar vb.)

Servis kapasitemiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.